Permanentní make-up

Permanentní make-up je metoda, při níž dochází k povrchové mikropigmentaci kůže. Jeho účinek je časově omezen od 1-5 let, je to individuální, nedá se přesně odhadnou . Může to býti z více faktorů, např. podle pigmentu klientky , jak se  pečuje o permanentní make-up  i po celkovém zhojení, podle tytu pleti, atd…

 

Permanentní make-up není trvalý

Je to podklad pod líčení, většině klientkám stačí permanentní make-up tak, jak se vpraví, někdo si po zhojení dolíčí vždy dle svého.
Permanentní make-up by měl proto jen lehce zvýraznit obličej – přirozeně, ale upraveně, avšak  ne „zmalovaně“.

Klientky to ocení jak po ranním probuzení, tak při sauně, na dovolené, atd.. Jste stále upravené a svěží .Také vám pomůže pokud trpíte alergií na dekorativní kosmetické přípravky-líčidla. Pokud jde o oči často při alergiích  slzíte a zároveň vaše upravenost není taková, jak  by jste si představovala.  Aplikací permanentního make-upu vše tímto vyřešíte. I když budete slzet, žádné  pálení a odstranění líčidel  nenastane, protože pigment je vpravený ,vtetovaný do povrchu kůže, kterým zajistíte svoje uspokojení. Při příchodu klientky  proběhne konzultace , která se týká jak  barvy ,kterou budeme aplikovat, předkreslení  tvaru, který vždy klientka vidí ještě než se kosmetička začne aplikovat pigment  do kůže.  Co je  i důležité se zeptat na zdravotní stav.

 

Tvar   kosmetička předkreslí, domluví se i  na barvě pigmentu, který bude aplikovat . Vždy záleží na domluvě mezi klientkou a kosmetičkou.  Není problém ve výběru barvy, kterou bude klientka požadovat. Vysoká škála barev uspokojí každou z vás.  Důležité, je dbát  rad kosmetičky, která permanentní make-up provádí, má totiž zkušenosti, jak  pigmenty chytají i jak dlouho vydrží.  Proto hodně záleží na praxi kosmetičky. Radila , bych každé z vás než si necháte aplikovat p .m., si   zjistit  informace a doporučení na salon . Např. od  klientek, které si již nechaly permanentní make-up v daném salonu aplikovat.

 

Další informací, kterou byste měla vědět je, jak dlouho permanentní make-up provádí, jaké barvy používá, atd. Na všechny Vaše otázky by měla kosmetička odpovědět bez jakéhokoliv zaskočení. Moje dlouholetá praxe se setkala již s mnoha špatně provedenými permanentní make-upy z jiných kosmetických  salonů  (např . modré , zelené obočí, modrofialové kontury) a v tom je právě praxe  v aplikaci  permanentního make-upu tak důležitá. U šikovné a zkušené kosmetičky se toto nestane. Neprofesionální práce jiných kosmetiček jde  špatně opravovat a hlavně, je to úplně zbytečné, pokud budete dbát mých rad.

 

Důležitá je i zdravověda, kterou by měla kosmetička ovládat, protože součástí permanentního make-upu je doplnění zdravotního dotazníku o zdravotním stavu klientky – klientky s poruchami srážlivostí krve by neměly podstupovat permanentní make-up, to samé u klientek s těžkou cukrovkou, alergií na mesocain, trimecain, lidocain, Pm. očních linek se také nesmí aplikovat, pokud má klientka zelený oční zákal, atd..To vše by s vámi měla kosmetička před aplikací prokonzultovat. A proto, jak stále zdůrazňuji, je velmi důležité si zjistit informace nejen o salonu, ale i o kosmetičce, které se svěříte. Důležitá je také kontrola – korekce (doupravení).  Korekce je důležitá z toho důvodu, že pokud se nějaký stroupek, který se po aplikaci udělá vyloupne více do hloubky, může způsobit  vyloupnutí i s pigmentem a je nutné ho doplnit cca za 1.5 měsíce po výkonu. Je důležité dbát rad kosmetičky, jak budete o permanentní make-up pečovat.  Veškeré informace dostanete písemně při odchodu.

 

Doba aplikace je 1-1,5 hod., záleží na výkonu provedení. Je to absolutně bezbolestný výkon, v dnešní době se používají taková anestetika, která zmírní bolest na minimum. Anestesii rtů nám zajišťuje lékařka stomatologie. Ordinaci má v budově salonu na stejném patře. Na oči a obočí  se používají anestetik lokální – místní v podobě masti. I ta vám zajistí absolutně bezbolestivý výkon. Klientka u výkonu odpočívá. Na veškeré otázky ráda odpovím na čísle 604 794 003.

 

 

Výkony + ceník

 

 

Rty

 

Kontura 3.5ooKč
Kontura s částečným vyplněním 4.500 Kč
Celá výplň rtů 5.500 Kč

 

 

Obočí

 

Vlásenkové 4.300 Kč
Stínované 4.300 Kč

 

 

Linky

 

Horní 3.000 Kč
Spodní 3.000 Kč
SLEVA při aplikací horních i spodních linek 1.000 Kč

 

1 korekce permanentního make-upu se hradí částkou 600 Kč.

 

Celková proměna

 

Obočí

Oční linky

Oční linky po celkovém zhojení

Rty

Rty – fáze hojení den po dni

Rty – měsíc po zhojení