Dermarollerová mezoterapie

Tento výkon provádí zdravotní sestra, proto hloubka výkonu je hlubší, tím pádem také efektivnější. Certifikáty jsem získala na seminářích prováděných jak v Čechách, tak vyškoleným personálem z Anglie.
Podstata této metody spočívá v nanesení účinné látky (nejčastěji kyselina hyaluronová – na zjemnění vrásek, směs 59 vitamínů, které postupem času pleť ztrácí např. Q10, kolagen, vitamín C, atd, bělící séra – na vymizení pigmentových skvrn) na pokožku. Poté se na kůži přiloží peercing-rollerový válec, který je opatřený různě dlouhými mikrojehlicemi s variabilním zakončením. Jiná délka a zakončení jsou pro lékařské účely a jiná pro kosmetiku. Povrchověji působící peercing-roller zasahuje rohovou vrstvu pokožky, usnadňuje průnik aktivní látky do pleti a současně působí jako specifická masáž podporující tvorbu kolagenu. Pleť je po výkonech pevná, projasněná a zjemněná.

Na co je peercing-dermarollerová mezoterapie vhodná?

• Obnova mladistvého vzhledu pokožky – Revitalizace pleti, obnova tonusu, rehydratace zpevnění kontur obličeje
• Revitalizace a rehydratace oblasti hrudníku včetně zpevnění poprsí
• Potlačení drobných a středních mimických vrásek v oblasti obličeje a krku
• Hyperpigmentace – Zesvětlení benigních hyperpigmentací včetně melasma
• Hypotrofické jizvy – Potlačení hypotrofických jizev, snížení jejich hloubky.
• Hyperlipotrofie (celulitida) – Redukce “pomerančové kůže” zejména v oblasti hýždí a stehen.
• Strije – Podpora tvorby kolagenu, který omezuje rozvoj pajizévek v podkoží.
• Trudovitá pleť po akné – Zjemnění a vyhlazení pleti.
• Zpevnění poprsí

Frekvence opakování mezoterapie

Výsledky na pleti zpravidla klienti pozorují již 2. den po zákroku. Pro optimální navození účinku kúru opakujeme po 2 až 6 týdnech, 3 až 6 krát po sobě dle charakteru ošetření.

Relativní kontraindikace

Těhotenství, kojení, kožní onemocnění probíhající mimo místo aplikace, poruchy srážlivosti krve, výrazně stresový typ člověka Lékař může zvážit rizika relativních kontraindikací. Kosmetička může v těchto případech výkon provést jen na základě písemného schválení ošetřujícího lékaře klienta.

Absolutní kontraindikace

Kožní onemocnění probíhající v místě aplikace, akutně probíhající onemocnění, onemocnění ovlivňující funkci imunitního systému, solární erytém, známá přecitlivělost na některou ze složek aplikovaných přípravků