Kosmetika

FOR LIFE & MADAGA – ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH
Tradiční ověřená značka od roku 1994

 

HISTORIE SPOLEČNOSTI

For Life spol. s r.o. vznikla v roce 1993 jako původní česká výrobní společnost bez účasti zahraničního kapitálu se specializací na výrobu a vývoj regenerační kosmetiky.

Primárním zaměřením jsou výrobky profesionální kosmetické péče určené pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je i řada přípravků pro domácí péči. Vyrábíme také přípravky pro velmi citlivou kůži (např. alergiků, ekzematiků a kojenců).

Od počátku roku 2007 přicházíme se zcela novým konceptem „Natural Innovation“.  Nejvýznamnější změnou je zásadní snížení či úplné vyloučení potenciálních alergenů (jako jsou konzervační látky a parfemace) a nahrazení původních syntetických olejů novými přírodními oleji.

 

Důležité je také zvýšení podílu stávajících a doplnění nových účinných látek v přípravcích.

Výrobky pro profesionální ošetření a domácí péči jsou distribuovány výlučně do kosmetických salonů a prostřednictvím kosmetiček zákazníkům.

Moderně vybavené laboratoře a velmi přísné sledování jakosti každého produktu jsou spolehlivou zárukou kvality.

V současné době – po několika letech usilovné práce je FOR LIFE spol. s r.o. uznávanou odbornou společností s významnou pozicí na trhu.

Díky stále se rozšiřujícímu okruhu zákazníků vznikla potřeba rozšíření činnosti a založení dalších divizí společnosti.

 

DLOUHODOBÁ STRATEGIE A KVALITA

Základním a prioritním pravidlem při přípravě a následné výrobě našich výsledných produktů je kritérium kvality. Právě tomuto faktoru podřizujeme všechny operace od vývoje přípravku, až po jeho finální podobu. Uvědomujeme si, že lidská kůže je složitý orgán našeho těla a nelze ji po jejím opotřebení vyměnit. Proto je nutné k ní přistupovat velmi citlivě a pečlivě volit vhodné přípravky, které lidská kůže skutečně potřebuje.

Díky dlouholetým zkušenostem můžeme zodpovědně říci, že naše výrobky respektují přirozené vlastnosti kůže a udržují ji ve zdravém stavu. Cíleně napomáhají udržet kůži zdravou a svěží. Důkazem jsou desetitisíce klientů, kteří naše výrobky dlouhodobě používají.

 

DOSAŽENÉ ÚSPĚCHY

Dle dosavadních kladných ohlasů odběratelů a uznání z řad odborníků dermatologie, kosmetologie, farmakologie a chemie je možné naši společnost zařadit mezi špičku ve svém oboru.

 

Přípravky FOR LIFE & MADAGA díky své kvalitě získávají nejvyšší mezinárodní ocenění.

Každé ocenění je pro naši práci velmi důležité a považujeme jej za velký závazek, který nás motivuje k dosahování stále lepších výsledků.

Naším cílem je oslovit především ty zákazníky, kteří prozatím neměli možnost vyzkoušet naše výrobky a služby a dokázat, že v mnohém předčíme konkurenční zahraniční i tuzemské výrobce.

Galerie